• Wpisów: 88
  • Średnio co: 29 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 08:18
  • Licznik odwiedzin: 27 878 / 2594 dni
 
daj.mi.dom
 
Fundacja Grey Animals: No więc drodzy Państwo.
Na naszym koncie na Facebook'u udostępniliśmy kilka wydarzeń na które serdecznie zapraszamy.

Jednym z nich jest koncert w Warszawie z którego dochód zostanie w całości przekazany na działalność Fundacji.
My też tam będziemy.
Zapraszamy :)

Opis
   
Drugi z serii koncertów Metal For Furr. Lutniowa edycja poświęcona zostanie Fundacji Grey Animals. Tuż przed Walentynkami gramy koncert charytatywny połączony ze zbiórką na zwierzaki w potrzebie! Do współpracy zaprosiliśmy jedne z najbardziej twórczych i kreatywnych zespołów polskiej sceny muzycznej. Na uwagę zasługuje fakt, iż zaproszone grupy zgodziły się wystąpić pro bono, wspierając tym samym akcję.

W trakcie koncertu zostanie przeprowadzona licytacja gadżetów przekazanych przez naszych Gości i nie tylko. Będzie więc, o co walczyć.

Całkowity dochód z koncertu przeznaczony zostanie na pomoc zwierzakom.


Wstęp 15 zł.

Start 19.


Skład:

BatstaB (www.myspace.com/batstab)
Visions Of Tondal (www.myspace.com/visionsoftondal)
Neuronia (www.myspace.com/neuronia)
Exlibris (www.myspace.com/exlibrisband)

Fundacja Grey Animals powstała, by pomóc wszystkim stworzeniom, które w cichych, ciemnych miejscach krzywdzi się każdego dnia, traktuje jak rzeczy. Powstała, by wpuścić trochę żywego, zdrowego światła do przestrzeni brutalności i cichego przyzwolenia na krzywdzenie.
Głównym celem działania Fundacji jest ochrona zwierząt - tych bezdomnych i tych posiadających opiekunów. Pracownicy dążą do ograniczenia problemu bezdomności zwierząt, czyli zmniejszenia ich nadpopulacji poprzez propagowanie sterylizacji i ograniczenie niekontrolowanego rozmnażania. Jednym z obszarów działania Fundacji jest wieś. Kontrolowanie warunków życia zwierząt u ich właścicieli, którzy nierzadko traktują je zgodnie z nauczaniem ojców i dziadów sprzed pięćdziesięciu lat, jest ciężkim zadaniem.
Grey Animals stara się pomagać osobom niepełnosprawnym umożliwiając im kontakt ze zwierzętami. Dla jednych będzie to przytulanie, dla innych szalone bieganie w canicrossie, dla jeszcze innych próby zapięcia smyczy i podania smakołyka. Nie jest to stricte dogoterapia, a jedynie jej elementy wykorzystywane w miarę naszych możliwości.
Fundacja pomaga także osobom w trudnej sytuacji życiowej, przede wszystkim poprzez przekazanie karmy lub leków dla posiadanych zwierząt.

www.greyanimals.org/

Portal Muzyczny „Metalownia” zajmuje się promowaniem muzyki metalowej w szerokim jej słowa rozumieniu, zwłaszcza polskiej. Praca ekipy portalu obejmuje:
1. pisanie recenzji, relacji
2. wykonywanie dokumentacji fotograficznej,
3. przeprowadzanie wywiadów,
4. patronaty medialne zarówno koncertów, płyt, jak i zespołów,
5. udostępnianie teledysków,
6. organizację koncertów,
7. wyszukiwanie ciekawych newsów ze świata metalu,
8. odkrywanie nowych talentów i prezentowanie ich szerokiemu gronu odbiorców.

www.metalownia.neth.pl/

I zapraszamy na naszego FB :) Wiecie jak nas szukać ;]

  •  
  • Pozostało 1000 znaków